Meble tworzone z pasją

Fabryka Mebli WERSAL zapoczątkowała działalność ponad 30 lat temu, w małej miejscowości Jankowy w woj. wielkopolskim. Pasja tworzenia i determinacja założyciela firmy Zbigniewa Kaczorowskiego, pozwoliły rozwinąć ówczesny warsztat w jedną z największych w Polsce fabryk produkujących meble tapicerowane, łóżka oraz materace.

 

Właściciel firmy od samego początku konsekwentnie i z ogromnym entuzjazmem realizował swoją wizję tworzenia łącząc ją z wyjątkowym wyczuciem potrzeb rynku. Obecnie motorem działania są inwestycje i rozwój, dzięki którym WERSAL zwiększył swą przewagę konkurencyjną oraz efektywność. Dzisiejsza fabryka to prawie 100 tys. m² powierzchni produkcyjno-magazynowej, która z całą przylegającą do obiektów infrastrukturą zajmuje 20 ha. Nowoczesny park maszynowy zaprojektowano wg najwyższych standardów, optymalizując procesy produkcyjne, co zwiększyło obroty i zyski firmy, pozycjonując ją wysoko w rankingach producentów mebli tapicerowanych.

 

Obecnie WERSAL zatrudnia ponad 1,5 tys. pracowników, dla których jest gwarantem stabilnej, bezpiecznej i komfortowej pracy. Dzięki wykwalifikowanej załodze i przyjętej strategii handlowej, każdego roku firma projektuje i oferuje ponad 60 nowych modeli. Zaangażowanie i wiedza profesjonalnego zespołu, odpowiedzialnego za realizację codziennych zadań sprawia, że firma nie przestaje podnosić poprzeczki i za każdym razem prezentuje produkty zaskakujące innowacyjnymi rozwiązaniami oraz wyjątkowym wzornictwem, budując sukces marki w Polsce i za granicą.

 

WERSAL nieustannie doskonali wszystkie swoje działania, dzięki czemu najwyższej jakości produkty od wielu lat cieszą się uznaniem rosnącej grupy klientów na całym świecie, Doświadczony i kreatywny zespół opracowuje projekty w zgodzie z metodą Design Thinking tak, aby produkty sygnowane logo WERSAL powstawały w odpowiedzi na realne potrzeby użytkowników. Ostatnie lata to dla firmy czas dynamicznego rozwoju i sukcesów, czego dowodem są liczne nagrody oraz szereg ważnych projektów inwestycyjnych.

 

Zobacz również

Kamień milowy surowców energetycznych

Rafineria Gdańska

Rozmowa z Adrianem Szkudlarskim, Prezesem Zarządu Rafinerii Gdańskiej Sp. z o.o.

Odpowiedzialność członków zarządu za zobowiązania spółki

Nierówne zasady odpowiedzialności członków zarządu za zobowiązania spółki

Czy to nie dyskryminacja, że jeden członek zarządu może się uwolnić od odpowiedzialności za zobowiązania spółki przez zgłoszenie w porę wniosku o ogłoszenie jej upadłości, podczas gdy inny nie może tego zrobić tylko dlatego, że spółka miała jednego wierzyciela? Czy organy mogą dochodzić zapłaty podatków od takiego członka zarządu bez wcześniejszego wykazania, że działał on w złej wierze albo w sposób niedbały? Z takimi pytaniami do Trybunału Sprawiedliwości UE wystąpił niedawno polski sąd.