Firma Fart Produkt powstała w 1994 roku i od początku swojej działalności zajmuje się produkcją systemów osłonowych, stawiając zawsze na pierwszym miejscu jakość oferowanych produktów i usług. W bieżącym roku Fart Produkt został w Programie Najwyższa Jakość 2020  Laureatem Złotego Godła, przyznanego w kategorii System Zarządzania Jakością.

 

Na początku swojej drogi firma produkowała głównie żaluzje aluminiowe, jednak zmieniające się otoczenie, nowe inwestycje i ciągły rozwój doprowadziły do tego, że dzisiaj w ofercie posiada około 50 grup produktowych, a ich produkcja odbywa się w dwóch nowoczesnych obiektach położonych w Toruniu.

 

W ofercie Fart Produkt znajdują się m.in. bramy garażowe i przemysłowe, rolety zewnętrzne, rolety screen, żaluzje fasadowe, roletki materiałowe, wewnętrzne żaluzje aluminiowe, drewniane i bambusowe, verticale, żaluzje plisowane, moskitiery i inne.

 

Jak podkreśla Marcin Szymanowski, Członek Zarządu spółki: – Wszystkie nasze produkty są robione na wymiar, na indywidualne zamówienie klienta. Dzięki zaangażowaniu naszych pracowników, nowoczesnemu parkowi maszynowemu oraz rozbudowanej flocie jesteśmy w stanie zapewnić jedne z najkrótszych terminów realizacji na rynku, a współpraca z renomowanymi dostawcami sprawia, że produkty są najwyższej jakości.

 

Przy współpracy z klientami firma stawia nacisk na wysoki standard obsługi, fachową wiedzę przekazywaną podczas szkoleń oraz stałą opiekę zespołu handlowego. Dzięki temu oferowane produkty są dostępne u stałych partnerów w całej Polsce, z którymi spółka współpracuje a także w takich krajach europejskich, jak m.in. Niemcy, Francja, Holandia, Estonia, Czechy, Wielka Brytania, Szwecja.

 

Joanna Chrustek

 

Fart Produkt

Zobacz również

Innowacyjna koncepcja poprawy elastyczności węglowych bloków energetycznych

 Innowacyjna koncepcja poprawy elastyczności węglowych bloków energetycznych

Sytuacja na polskim rynku mocy staje się coraz bardziej dramatyczna, wraz z planowanym odstawieniem bloków węglowych, które ze względu na obciążenia wysokimi kosztami uprawnień do emisji CO2 oraz unijne ograniczenia udzielania wsparcia ze środków publicznych, są sukcesywnie wycofywane przez głównych graczy, właścicieli jednostek wytwórczych – największych producentów i operatorów elektroenergetycznych. Skutkiem tych działań, już w 2025 r. może brakować mocy dla produkcji energii elektrycznej jako stabilnej podstawy bezpieczeństwa energetycznego kraju.

Dawno i nieprawda – przedsiębiorcy nie wiedzą, kiedy przedawniają się długi, więc tracą pieniądze

Dawno i nieprawda – przedsiębiorcy nie wiedzą, kiedy przedawniają się długi, więc tracą pieniądze

Niemal połowa, bo aż 47 proc., przedsiębiorców błędnie uważa, że przedawnienie długu oznacza jego automatyczne anulowanie, a 32 proc. sądzi, że przechodzi on wtedy na państwo. Takie wnioski przynosi badanie Kaczmarski Inkasso „Gra o dług – znajomość przepisów regulujących odzyskiwanie należności wśród MŚP”. Luki w wiedzy powodują, że firmy często nie podejmują działań windykacyjnych na czas, co prowadzi do przedawnienia roszczeń i utraty możliwości dochodzenia ich przed sądem. W ten sposób przedsiębiorcy tracą należne im pieniądze.