Boże Narodzenie już za miesiąc. Ozdobami świątecznego stołu będą także potrawy oraz słodkie wypieki. Dzięki nim możemy w pełni poczuć świąteczny nastrój.

 

Misją firmy Consonni jest oferowanie najwyższej jakości wypieków, stworzonych w sposób naturalny, z najlepszych składników. Marka powstała w XIX wieku nieopodal Mediolanu, a w naszym kraju pojawiła się 26 lat temu za sprawą polskiego małżeństwa – Haliny i Zdzisława Bartelak.

 consonni

 

Specjalnością Consonni są idealne na bożonarodzeniowe wieczory  baby i ciasta drożdżowe maślane. Wyroby przygotowywane w oparciu o wyselekcjonowane surowce (świeże pasteryzowane żółtka, wysokogatunkowe lokalne masło, miód, najlepszej jakości mąka, prawdziwa wanilia oraz drożdże wytwarzane na własnym zakwasie).  Dzięki temu wypieki są smaczne, zdrowe, pulchne oraz dłużej utrzymują swoją  świeżość.
Doskonałym uzupełnieniem wypieków jest świeżo palona przez Consonni kawa. Ziarna pochodzące z bezpośredniego importu wypalane są na małym, rzemieślniczym piecu na miejscu w Kamyku pod okiem, certyfikowanego w ocenie jakości, specjalisty.  

 

W Consonni wszystkie ciasta, ciasteczka, czekoladki przygotowywane są ze starannością i czułością, tak aby mogły być również ozdobą świątecznego stołu. Wszytko po to, aby umilić nadchodzące święta i nadać im jeszcze bardziej rodzinny i spokojny charakter.  

 

Wypieki Consonni są do nabycia w sieci ponad 20 firmowych cukierni  oraz w sklepie internetowym – http://sklep.consonni.pl

 

Życzymy Wszystkim słodkich Świąt!

Więcej na: www.consonni.pl

 

Consonni - partner Europejskiego Forum Jakości i Innowacyjności w Krynicy-Zdroju.

Zobacz również

Efektywny recykling energetyczny odpadów

Wyzwanie współczesnego świata:  efektywny recykling energetyczny odpadów

Polska firma Intereko Energia Sp. z o.o. od kilku lat realizuje w Afryce nowatorski program produkcji energii i innych komponentów w oparciu o innowacyjną technologię recyklingu odpadów. Jak się okazuje tamtejsza administracja jest bardziej otwarta na tego typu nowatorskie rozwiązania, niż nasza krajowa i unijna.

Innowacyjna koncepcja poprawy elastyczności węglowych bloków energetycznych

 Innowacyjna koncepcja poprawy elastyczności węglowych bloków energetycznych

Sytuacja na polskim rynku mocy staje się coraz bardziej dramatyczna, wraz z planowanym odstawieniem bloków węglowych, które ze względu na obciążenia wysokimi kosztami uprawnień do emisji CO2 oraz unijne ograniczenia udzielania wsparcia ze środków publicznych, są sukcesywnie wycofywane przez głównych graczy, właścicieli jednostek wytwórczych – największych producentów i operatorów elektroenergetycznych. Skutkiem tych działań, już w 2025 r. może brakować mocy dla produkcji energii elektrycznej jako stabilnej podstawy bezpieczeństwa energetycznego kraju.