Sala Kometa

godz. 14.10 – 16.00

 

 „Jakie ryzyka mogą wiązać się z zarządzaniem wydatkami służbowymi?”

 

Wprowadzenie: Sylwia Ciemińska, Business Development Manager w Edenred Polska

Obszary tematyczne:                
1. Zarządzanie wydatkami służbowymi w teorii i praktyce
2. Nadużycia, nieprawidłowości w zarządzaniu wydatkami służbowymi    
3. Wydatki służbowe - jak ten proces można usprawnić?    

Otwarta dyskusja

 

Prowadzenie:

S Cieminska   

Sylwia Ciemińska, Business Development Manager w Edenred Polska


Od 10 lat związana z branżą IT. W firmach Dell i Sage zdobywała doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu sieciami partnerskimi. Prowadziła projekty związane z wprowadzaniem nowych produktów i usług na polski rynek czy analizą procesów biznesowych, gdzie ważna była specyfika lokalnego rynku, przy jednoczesnym zachowaniu wytycznych korporacji globalnej. W Edenred odpowiada za wprowadzanie na rynek pierwszego w Polsce, kompleksowego rozwiązania do zarządzania wydatkami służbowymi. 

Partner sesji: Edenred corp

Zobacz również

Efektywny recykling energetyczny odpadów

Wyzwanie współczesnego świata:  efektywny recykling energetyczny odpadów

Polska firma Intereko Energia Sp. z o.o. od kilku lat realizuje w Afryce nowatorski program produkcji energii i innych komponentów w oparciu o innowacyjną technologię recyklingu odpadów. Jak się okazuje tamtejsza administracja jest bardziej otwarta na tego typu nowatorskie rozwiązania, niż nasza krajowa i unijna.

Innowacyjna koncepcja poprawy elastyczności węglowych bloków energetycznych

 Innowacyjna koncepcja poprawy elastyczności węglowych bloków energetycznych

Sytuacja na polskim rynku mocy staje się coraz bardziej dramatyczna, wraz z planowanym odstawieniem bloków węglowych, które ze względu na obciążenia wysokimi kosztami uprawnień do emisji CO2 oraz unijne ograniczenia udzielania wsparcia ze środków publicznych, są sukcesywnie wycofywane przez głównych graczy, właścicieli jednostek wytwórczych – największych producentów i operatorów elektroenergetycznych. Skutkiem tych działań, już w 2025 r. może brakować mocy dla produkcji energii elektrycznej jako stabilnej podstawy bezpieczeństwa energetycznego kraju.