Europejskie Forum Biznesu

 

Europejskie Forum Biznesu

to organizowane co roku wydarzenie skierowane jest do środowiska biznesowego, naukowego i samorządowego oraz wszystkich zainteresowanych problematyką zarządzania jakością, efektywnością wprowadzania innowacyjnych rozwiązań w swoich przedsiębiorstwach oraz biznesem społecznie odpowiedzialnym.

 

Dyskusje i rozmowy EFB

Podczas forum jego uczestnicy mają możliwość wymiany myśli i poglądów, pozyskania wiedzy oraz nawiązania kontaktów. W ramach EFB co roku przygotowujemy panele dyskusyjne, rozmowy oraz prezentacje, które analizują istotne aspekty prowadzenia biznesu w Polsce.

 

 

Europejskie Forum Biznesu rozmowy 2

 

Do aktywnego udziału w Forum zapraszamy specjalistów ds. zarządzania jakością, przedstawicieli samorządów, szkolnictwa wyższego, mediów oraz biznesu.

 

Dodatkowo prezentowane podczas wydarzenia treści udostępniamy dla wszystkich na stronach ForumBzinzesu.pl i NajwyzszaJakoscQI.pl i w social mediach.

 

Europejskie Forum Biznesu podsumowuje

również Program Najwyższa Jakość QI

W czasie Gali Finałowej Laureaci tego projektu odbierają grawerowane Medale QI oraz dyplomy, a wielkoktronie nagrodzeni statuetki Pereł QI, Złotych Pereł QI, Diamnetów QI oraz Brylantów QI.

 

Europejskie Forum Biznesu nagrody